«Не вакцинуйтесь». Роздуми лікаря про смертельно небезпечні поради політиків

Фото: Макс Требухов


Вакцина прибула і її варто використати за призначенням, адже вона перевірена в клінічних дослідженнях, на сотнях тисяч людей і довела свою високу ефективність та безпечність. Мене, як лікаря, шокує засилля дезінформації та міфів навколо цієї вакцини, ніби хтось напряму зацікавлений, щоб усі, 100% населення захворіли на ковід-19.

Об этом сообщает Коготь 2.0


Українці найбільше довіряють вакцині від ковіду Pfizer, — опитування


Особливо неприємно вражають вислови та заяви авторитетних політиків, про недоцільність вакцинації. Шкідливість коментарів від політиків полягає в тому, що вони не тільки підривають загальну довіру до медицини в Україні, але й несуть в собі смертельну небезпеку. Оскільки політиків обирає більшість населення шляхом голосування, логічно припустити, що вони є рольовою моделлю для наслідування серед пересічних громадян. Коли політик заявляє, що не буде вакцинуватись, бо «думає, що вже захищений», він має розуміти про наслідки такої заяви. Такі заяви читатимуть люди без критичного мислення, довіряючи кожному слову і копіюватимуть поведінку улюбленого політика (мера, депутата тощо). Відмова від вакцинації неодмінно призведе до інфікування ковід-19 і хвороби в різних її проявах. Чи лікуватиме цих людей такий політик за свій кошт? Чи дає гарантію, що ковід мине без ускладнень та наслідків? Відповідь очевидна.


Лікарі спостерігають ускладнення після ковід-19 щодня, на кшталт серцевих аритмій, безсоння, фіброзу легень, облисіння, і запевняю, що жодна вакцина не спричинить таких «букетів» зі здоров’ям. Найбільш поширеним побічним ефектом від вакцинації є біль у місці введення (в руці) протягом 1-3 днів.


А шановним політикам можу побажати брати відповідальність за свої слова, вивчати доказову інформацію, а не жовту пресу «із за поребрика» і, не маючи диплома медика, не лікувати громадян шкідливими та небезпечними порадами.


Щеплені і щасливі. Як в Україні розпочалася вакцинація від ковіду


Джерело статті: “https://lb.ua/blog/iryna_voloshyna/478573_ne_vaktsinuytes_rozdumi_likarya.html”