Ляшко вимагає від влади негайно призначити компенсації малому і середньому бізнесу

Олег Ляшко

Без державної підтримки малого і середнього бізнесу підприємці не переживуть і карантин вихідного дня. У цьому переконаний Олег Ляшко. Лідер Радикальної партії вимагає від влади негайно прийняти рішення про надання компенсацій тим, чиї заклади закриватимуть на вихідні.

Об этом сообщает FIB


Про це політик заявив в ефірі телеканалу “112 Україна”, – прес-служба Радикальної партії.


«Якщо приймаєте рішення про закриття сфери послуг, ресторанів, готелів, кінотеатрів і всього іншого – компенсуйте, хоча б частково, підтримайте людей у цей складний час. А влада знову обдурює українців, обіцяючи компенсації малому і середньому бізнесу. У квітні, коли посадили всіх на карантин і закрили всю країну на замок – була підтримка, кому вони її надали?», – спитав Ляшко.Політик нагадав, що бізнес – одна з найбільших статей наповнення держбюджету.


«Хто платитиме податки? За рахунок чого буде фінансуватися армія, пенсії, соціальна сфера і все інше? Це замкнуте коло. Не буде бізнесу – не буде виконання бюджету. І потім знову братимуть міжнародні кредити під «космічні» відсотки», – вважає лідер РПЛ.


Олег Ляшко вкотре обурився тим, що влада абсолютно неефективно витратила кошти фонду по боротьбі з коронавірусом та втратила 8 місяців, за які можна було підготувати медзаклади.


«За цей час можна було масу всього зробити. І відділення підготувати, і кисень та апарати вентиляції легень закупити, і поміняти податкову політику та знизити облікові ставки Нацбанку, і залити країну дешевими кредитними ресурсами та підтримати тих, хто зберігає робочі місця. Але нічого цього не було зроблено, крім розмов», – наголосив Ляшко.


Нагадаємо, результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного з 17 по 24 жовтня та з 5 по 8 листопада, говорять про те, що Радикальна партія Олега Ляшка впевнено проходить до парламенту.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/liashko-vymahaie-vid-vlady-nehayno-pryznachyty-kompensatsii-malomu-i-serednomu-biznesu/”